Close

Kiedy wyjdzie GTA VI na Xbox? Przecieki na temat gry

„Kiedy wyjdzie GTA VI? Istnieją przeróżne pogłoski na ten temat, codziennie możemy dowiedzieć się o nowych datach wydania tego prawdziwego klasyka wśród gier. Bez dwóch zdań, Grand Theft Auto 6 jest w zaawansowanej fazie tworzenia i choć nie ma oficjalnego potwierdzenia od Rockstar Games na temat daty premiery, wszystkie przecieki o których dowiedzieliśmy się w ostatnich miesiącach pozwalają nam stwierdzić – nowa premiera gry jest bliżej niż kiedykolwiek.

Wszelkie znaki o możliwej dacie premiery skłonił nad do przekonania , że GTA VI prędzej czy później pojawi się na konsolach nowej generacji. W każdym razie amerykańska firma wciąż pracuje po cichu, nie wyjawiając takich szczegółów.

Przedstawiamy ci kilka najciekawszych przecieków, które wyszły na światło dzienne z gry.
Lokalizacja GTA VI była jedną z najczęściej dyskutowanych tematów w branży. Jedną z pierwszych sugestii jest oparcie gry na fikcyjnym mieście z siedzibą w Kolumbii, zanim gracze powrócą do bardziej znanych miejsc jak: Liberty City, Vice City o San Fierro.

Plotka zyskała na sile, kiedy sam producent gry wysłał kilka materiałów do youtuberów, gdzie w jednym z nich pojawiła się kolumbijska flaga z logiem firmy.

Kto będzie bohaterem, postacią w grze?

Jak dobrze wiesz, gra GTA V złamała nieco zasadę, gdy włączono do fabuły kilka grywalnych postaci, dlatego nie nie będzie zbiegiem okoliczności kontynuacja takiego schematu gry, pozwalającego nam na wybór postaci w GT VI.
Rzekome przecieki wskazują na zaangażowanie w grę dwóch braci, z których jeden pracowałby jako tajny policjant o imieniu Kacey, druga postacią będzie dobrze nam znany diler Ricardo. Oboje przeżywaliby przygody mające akcje od Vice City aż do nowych fascynujących lokalizacji w Ameryce Południowej i jej różnorodnych miastach.

Fani gry nadal szukają nowych informacji odpowiadającym im na długo wyczekiwane pytanie – datę premiery GTA VI. Wszystko wskazuje, że data premiery odbędzie się pod koniec 2021 roku. Na chwilę obecną pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na wyjście gry na konsolę Xbox.”

scroll to top